Základní škola a Mateřská škola Slovenská, Karviná
příspěvková organizace
Slovenská 2936/61
733 01 Karviná-Hranice

Kontakty (telefony, e-maily)

škola
jídelna
školní družina
mateřská škola
 - 
 - 
 - 
 - 
596 311 294
596 311 744
596 312 313
596 343 506
 

- e-mail školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- ředitel školy: Mgr. Michael Klos (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- zástupkyně ředitele: Mgr. Andrea Carbolová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- výchovná poradkyně: Mgr. Pavla Jáňová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- ekonomka školy: Bc. Jolana Fójciková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- sekretariát základní školy: Natalia Michalska (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- vedoucí jídelny ZŠ: Marcela Cycoňová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- vedoucí učitelka MŠ: Jana Haroková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

- sekretariát mateřské školy: Olga Šimoňáková (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Elektronická podatelna - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Identifikátor datové schránky - tt5q6q7

----------------------------------------------------
Číslo účtu 1721594309/0800
---------------------------------------------------

Všechny e-mailové adresy jsou ve tvaru: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jmenuje-li se někdo Františka Krupičková, bude mít adresu: frantiska.krupickova@zs-slovenska.eu